KONDELA Fedra New plastová jedálenská stolička čierna
45.00 €
Do obchodu
Plastová jedálenská stolička Fedra New - čierna je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt od značky Kondela je vyrobený... Celý popis
Popis
Plastová jedálenská stolička Fedra New - čierna je moderným a praktickým doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt od značky Kondela je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je ľahko udržiavateľný a odolný voči poškodeniu. Stolička sa dodáva v demonte, no jej montáž je veľmi…
Parametre
| HĹBKA | 53 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.56 kg |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 81.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2851 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fedra New |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | plast |