KONDELA Farnel jedálenský stôl biela / biely lesk
329.00 €
Do obchodu
S jedálenským stolom FARNEL dostane Vaša kuchyňa nový svieži dizajn. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160x90x76 cm. Vyrobený je z kvalitnej MDF (drevovláknitá... Celý popis
Popis
S jedálenským stolom FARNEL dostane Vaša kuchyňa nový svieži dizajn. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160x90x76 cm. Vyrobený je z kvalitnej MDF (drevovláknitá doska). Farebné prevedenie stola je v kombinácii bielej s extra vysokým leskom HG, ktorá dodáva nábytku moderný štýl. Hrúbka použitého materiálu je…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 51 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2342 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Farnel |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / biely lesk |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |