KONDELA Etosa otočná jedálenská stolička biela / buk
49.00 €
Do obchodu
Otočná jedálenská stolička Etosa v bielo-bukovom prevedení je moderným doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt od značky Kondela je vyrobený z... Celý popis
Popis
Otočná jedálenská stolička Etosa v bielo-bukovom prevedení je moderným doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt od značky Kondela je vyrobený z kvalitných materiálov - primárne plastu, sekundárne masívu a poťah je z ekokože. Farba stoličky je svetlá, čo prispieva k jej elegantnému…
Parametre
| ŠÍRKA | 48 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1705 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| HĹBKA | 57.5 cm |
| VÝŠKA | 82.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Etosa |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / buk |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / drevo |