KONDELA Elcan 60 okrúhly jedálenský stôl biela / buk
47.00 €
Do obchodu
Užívajte si chvíle v kruhu svojej rodiny za okrúhlym jedálenským stolom ELCAN 60. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 60x60x75 cm. Vrch stola je vyrobený z MDF... Celý popis
Popis
Užívajte si chvíle v kruhu svojej rodiny za okrúhlym jedálenským stolom ELCAN 60. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 60x60x75 cm. Vrch stola je vyrobený z MDF (drevovláknitá doska) v bielom matnom farebnom prevedení. Nohy sú z dreva vo farbe buku. Moderný dizajn stola vnesie do interiéru jemný nádych…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.05 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Elcan 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | buk |
| FARBA (SLOVNE) | biela / buk |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / buk |
| MATERIÁL | MDF / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |