KONDELA Donko jedálenské kreslo ružová (Velvet) / zlatá
89.00 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo Donko je moderným doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. S jeho ružovou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho interiéru sviežosť a... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo Donko je moderným doplnkom do každej jedálne alebo kuchyne. S jeho ružovou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho interiéru sviežosť a eleganciu. Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je nielen pekná na pohľad, ale aj príjemná na dotyk. Kreslo má čalúnené sedadlo…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 78 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.25 kg |
| HĹBKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1288 m3 |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Donko |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47,5 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | ružová (Velvet) / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | ružová (Velvet) / zlatá |
| MATERIÁL | látka / kov / chróm |