KONDELA Damara jedálenská stolička biela / sivobéžová / buk
45.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička DAMARA vás zaujme svojim moderným, nadčasovým a trendy vzhľadom. Táto čistá dizajnérska klasika je inšpirovaná škandinávskym štýlom.... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička DAMARA vás zaujme svojim moderným, nadčasovým a trendy vzhľadom. Táto čistá dizajnérska klasika je inšpirovaná škandinávskym štýlom. Komfortné sedenie zabezpečuje biely plastový sedák s ergonomicky tvarovanou opierkou a extra mäkká sedacia časť v prevedení sivobéžová látka.…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.2 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0514 m3 |
| HĹBKA | 57 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Damara |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivobéžová / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / sivobéžová / buk |
| MATERIÁL | plast / látka / masívne drevo |