KONDELA Cyrus 2 New jedálenský stôl biela / prírodná
169.00 €
Do obchodu
Krásny a jednoduchý jedálenský stôl CYRUS 2 NEW je ideálny do modernej aj klasickej domácnosti. Vyniká svojím minimalistickým dizajnom. Rozmery stolíka sú... Celý popis
Popis
Krásny a jednoduchý jedálenský stôl CYRUS 2 NEW je ideálny do modernej aj klasickej domácnosti. Vyniká svojím minimalistickým dizajnom. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x80x75 cm. Vrchná doska je z kvalitnej MDF (drevovláknitá doska) v bielej farbe, ktorej hrúbka je 18 mm. Stabilitu konštrukcie…
Parametre
| HĹBKA | 80 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.2 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1344 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cyrus 2 New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / prírodná |
| MATERIÁL | MDF / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |