KONDELA Coleta Nova jedálenská stolička modrá (Velvet) / čierna
27.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Coleta Nova od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej modré prevedenie v látke Velvet dodáva priestoru šmrnc a... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Coleta Nova od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. Jej modré prevedenie v látke Velvet dodáva priestoru šmrnc a eleganciu. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky a kovu, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu. Maximálne zaťaženie stoličky je 110 kg.<…
Parametre
| HĹBKA | 49 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 41 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0295 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.75 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 6 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Coleta Nova |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá (Velvet) / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | modrá (Velvet) / čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |