KONDELA Basic Flex 3-zónový lamelový rošt 160x200 cm brezové drevo
269.00 €
Do obchodu
Lamelový rošt BASIC FLEX 3-ZÓNOVÝ 160x200 cm obsahuje 16 ohýbaných lamiel, ktoré sú vyrobené z kvalitného brezového dreva a osadené v plastových púzdrach na... Celý popis
Popis
Lamelový rošt BASIC FLEX 3-ZÓNOVÝ 160x200 cm obsahuje 16 ohýbaných lamiel, ktoré sú vyrobené z kvalitného brezového dreva a osadené v plastových púzdrach na ráme roštu. Prednosťou roštu je, že sa dokáže prispôsobiť tvaru a hmotnosti tela, čím poskytuje komfortný spánok a garantuje zdravý odpočinok.…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 6 cm |
| DĹŽKA | 200 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.288 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Basic Flex 3-zónový |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | brezové drevo |
| VÝHODY PRODUKTU | ohybné lamely, mechanická regulácia |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | v cene sololitová doska |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP ROŠTU | lamelový |
| FARBA | prírodná |
| MATERIÁL | brezové drevo |