KONDELA Barna New jedálenská stolička čierna / chróm
268.00 €
Do obchodu
Štýlová jedálenská stolička BARNA vynikne v modernom, ale aj v klasickom interiéri. Elegantný dizajn operadla poskytuje príjemnú oporu pri sedení. Stoličkou... Celý popis
Popis
Štýlová jedálenská stolička BARNA vynikne v modernom, ale aj v klasickom interiéri. Elegantný dizajn operadla poskytuje príjemnú oporu pri sedení. Stoličkou Barna očaríte nejednu návštevu, nedeľné stolovanie alebo chvíľka na kávičku bude zakaždým zážitkom. Konštrukcia je vyrobená z chrómu a sedák…
Parametre
| ŠÍRKA | 43 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 46 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.056 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Barna New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |