KONDELA Bali 2 New jedálenská stolička cappuccino vanilková / buk
30.00 €
Do obchodu
Komfortná stolička BALI 2 NEW sa vyznačuje nielen vynikajúcimi vlastnosťami, ale aj jednoduchým, no očarujúcim vzhľadom. Stolička je nádhernou kombináciou... Celý popis
Popis
Komfortná stolička BALI 2 NEW sa vyznačuje nielen vynikajúcimi vlastnosťami, ale aj jednoduchým, no očarujúcim vzhľadom. Stolička je nádhernou kombináciou plastu, ekokože a dreva. Pevné drevené nohy vo farebnom prevedení buk sú efektne prepojené s pohodlným plastovým sedákom. Aby ste sa pri sedení…
Parametre
| HĹBKA | 56 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 81 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.037 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.38 kg |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bali 2 New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | cappuccino vanilková / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mäkké sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | cappuccino vanilková / buk |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |