KONDELA Astro 110 New jedálenský stôl biela
109.00 €
Do obchodu
S jedálenským stolom ASTRO 110 NEW si zariadite peknú a elegantnú kuchyňu. Vďaka svojmu prevedeniu sa hodí ako do modernej, tak klasickej domácnosti. Rozmery... Celý popis
Popis
S jedálenským stolom ASTRO 110 NEW si zariadite peknú a elegantnú kuchyňu. Vďaka svojmu prevedeniu sa hodí ako do modernej, tak klasickej domácnosti. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 110x70x74 cm. Je vyrobený z kvalitnej dyhovanej MDF (drevovláknitá doska) v jemnej bielej farbe. Stôl sa dá zakomponovať do…
Parametre
| VÝŠKA | 74 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.08 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 70 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Astro 110 New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |