KONDELA Amadeo jedálenská stolička biela
10.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku AMADEO odporúčame dokúpiť k jedálenskému setu Amadeo. Konštrukcia je vyrobená z kovu bielej farby a sedák z MDF bielej farby. Výška... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku AMADEO odporúčame dokúpiť k jedálenskému setu Amadeo. Konštrukcia je vyrobená z kovu bielej farby a sedák z MDF bielej farby. Výška sedenia je 50 cm a priemer sedáku je 30 cm.
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1027 m3 |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 1.5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amadeo |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 30 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| VÝHODY PRODUKTU | skladateľnosť |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | bez operadla |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | MDF / kov |