KONDELA Alton jedálenský stôl buk merlot
179.00 €
Do obchodu
V jednoduchosti je ukrytá krása. Verným príkladom tohto pravdivého tvrdenia je jedálensky stôl ALTON. V kuchyni či jedálni vytvorí príjemnú atmosféru a pocit... Celý popis
Popis
V jednoduchosti je ukrytá krása. Verným príkladom tohto pravdivého tvrdenia je jedálensky stôl ALTON. V kuchyni či jedálni vytvorí príjemnú atmosféru a pocit domova vďaka svojmu farebnému prevedeniu buk merlot. Alton je vyrobený v kombinácii masívneho dreva a MDF (drevovláknitá doska). Zložený má…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35.3 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2048 m3 |
| HĹBKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA 2 | 150 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alton |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 120 - 150 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | buk |
| FARBA (SLOVNE) | buk merlot |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | buk merlot |
| MATERIÁL | MDF / masívne drevo |