KONDELA Akton okrúhly jedálenský stôl sivý dub / čierna
189.00 €
Do obchodu
Okrúhly jedálenský stôl Akton je moderným kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. S jeho sivou dubovou a čiernou farbou prinesie do vášho domova... Celý popis
Popis
Okrúhly jedálenský stôl Akton je moderným kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. S jeho sivou dubovou a čiernou farbou prinesie do vášho domova eleganciu a štýl. Tento stôl je vyrobený z aglomerovaného materiálu MDF, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Stôl…
Parametre
| ŠÍRKA | 100 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1744 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Akton |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | sivý dub / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivý dub / čierna |
| MATERIÁL | MDF / kov |