KONDELA Adora New jedálenská stolička tmavohnedá / chróm
49.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Adora New od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jej tmavohnedou farbou a chromovými detailmi prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Adora New od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jej tmavohnedou farbou a chromovými detailmi prinesie do vášho priestoru eleganciu a štýl. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je ľahko udržiavateľná - stačí ju utierať namokro.
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2003 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.83 kg |
| HĹBKA | 50.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Adora New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavohnedá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavohnedá / chróm |
| MATERIÁL | látka / chróm |