KONDELA Adlam jedálenské kreslo smaragdová (Velvet) / zlatá
91.23 €
Do obchodu
Jedálenské kreslo Adlam od značky Kondela je skvelým doplnkom do každej moderného interiéru. S jeho tmavozelenou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho... Celý popis
Popis
Jedálenské kreslo Adlam od značky Kondela je skvelým doplnkom do každej moderného interiéru. S jeho tmavozelenou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho domova nádych luxusu a elegancie.
Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je nielen pekná na pohľad, ale aj príjemná na dotyk.…
Parametre
| ŠÍRKA | 45 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2053 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 84 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 44 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Adlam |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42,5 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | smaragdová (Velvet) / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | smaragdová (Velvet) / zlatá |
| MATERIÁL | látka / kov |