KONDELA Abira New jedálenská stolička smaragdová (Velvet) / chróm
65.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička Abira New v smaragdovej farbe s prevedením Velvet a chróm je moderným doplnkom do každej jedálne. Tento produkt značky Kondela sa dodáva v... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička Abira New v smaragdovej farbe s prevedením Velvet a chróm je moderným doplnkom do každej jedálne. Tento produkt značky Kondela sa dodáva v demonte, ale jeho montáž je jednoduchá. Stolička je určená na celoročné použitie v interiéri.
Stolička má tmavozelenú farbu,…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 43 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.88 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 44 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1958 m3 |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Abira New |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | smaragdová (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | smaragdová (Velvet) / chróm |
| MATERIÁL | látka / chróm |