KONDELA Abira New jedálenská stolička cappuccino / chróm
55.00 €
Do obchodu
Štýlovú jedálenskú stoličku ABIRA NEW je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne. Stolička zaručí komfortné sedenie pre všetkých členov rodiny. Či si... Celý popis
Popis
Štýlovú jedálenskú stoličku ABIRA NEW je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne. Stolička zaručí komfortné sedenie pre všetkých členov rodiny. Či si už obedy vychutnávate zriedka alebo pravidelne, pevná kovová konštrukcia vo farbe chrómu vás bude vždy istiť. Pohodlná sedacia časť s opierkou…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.88 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.049 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Abira New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | cappuccino / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | rúčka pre lepšiu manipuláciu |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | cappuccino / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |