HALMAR Windsor rustikálny rozkladací jedálenský stôl dub tmavý / čierna
587.00 €
Do obchodu
Rustikálny rozkladací jedálenský stôl WINDSOR pôsobí luxusným a honosným dojmom. Vďaka jeho dizajnu a prevedeniu sa stane stredobodom a ozdobou Vašej... Celý popis
Popis
Rustikálny rozkladací jedálenský stôl WINDSOR pôsobí luxusným a honosným dojmom. Vďaka jeho dizajnu a prevedeniu sa stane stredobodom a ozdobou Vašej domácnosti. Stôl je rozkladací, takže je možné ho rozložiť na šírku až 240 cm a pohodlne tak môžete k nemu usadiť až osem osôb. Farebné prevedenie…
Parametre
| VÝŠKA | 76 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 70 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2715 m3 |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 70.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Windsor |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 240 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub tmavý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / masívne bukové drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub tmavý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / masívne bukové drevo |