HALMAR Wenanty 160/240 rozkladací jedálenský stôl dub medový
1034.00 €
Do obchodu
Priam dizajnérskym kúskom do domácnosti je rozkladací stôl WENANTY. Netradičné a prepracované prevedenie stola pôsobí veľmi luxusne a trendy. Rozmery stola sú... Celý popis
Popis
Priam dizajnérskym kúskom do domácnosti je rozkladací stôl WENANTY. Netradičné a prepracované prevedenie stola pôsobí veľmi luxusne a trendy. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-240x100x77 cm. Na jeho výrobu boli použité kvalitné materiály ako masívneho bukového dreva v kombinácii s prírodnou dubovou…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 77 cm |
| ŠÍRKA 2 | 240 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.306 m3 |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 69 kg |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Wenanty 160/240 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 240 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub medový |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 10 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub medový |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | dub |