HALMAR Walter 2 sklenený jedálenský stôl čierna / nerezová
112.00 €
Do obchodu
Sklenený jedálenský stôl WALTER 2 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Na prvý pohľad vás zaujme svojou nápaditou kombináciou skla a kovu.... Celý popis
Popis
Sklenený jedálenský stôl WALTER 2 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Na prvý pohľad vás zaujme svojou nápaditou kombináciou skla a kovu. Horná doska a podstava sú vyrobené z čierneho skla, základňa je vyrobená z nerezovej ocele. Použité kvalitné materiály zaručia stabilitu a dlhú…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.082 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 47 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Walter 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | nerezová |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / nerezová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / nerezová oceľ |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| DRUH SKLA | farebné |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / nerezová |
| MATERIÁL | sklo / nerezová oceľ |