HALMAR Vincenzo rozkladací jedálenský stôl biely mramor / čierna / zlatá
827.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Vincenzo je elegantným a praktickým doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. S jeho bielo-mramorovou farbou, čiernymi a... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Vincenzo je elegantným a praktickým doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. S jeho bielo-mramorovou farbou, čiernymi a zlatými detailmi prinesie do vášho interiéru luxusný vzhľad.
Stôl je vyrobený z aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, ktorá je…
Parametre
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 72.5 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 74 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5792 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vincenzo |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna / zlatá |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |