HALMAR Vertigo okrúhly rozkladací jedálenský stôl čierny mramor / čierna
787.00 €
Do obchodu
Milovníci originálneho a moderného dizajnu si prídu na svoje s okrúhlym jedálenským stolom VERTIGO. Dizajn stola sa zakladá na jeho okrúhlej vrchnej doske,... Celý popis
Popis
Milovníci originálneho a moderného dizajnu si prídu na svoje s okrúhlym jedálenským stolom VERTIGO. Dizajn stola sa zakladá na jeho okrúhlej vrchnej doske, ktorá je vyrobená zo skla v kombinácii s lakovanou MDF, v nádhernom a štýlovom prevedení čierny mramor. Zaujímavo riešené nohy stola sú…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 97 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 180 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4479 m3 |
| KUSOV V BALENÍ INTERNÝ | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 98 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 130 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vertigo |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 130 - 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierny mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierny mramor / čierna |
| MATERIÁL | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |