HALMAR Venom 160/210 rozkladací jedálenský stôl dub wotan / čierna
475.00 €
Do obchodu
Dokonalým doplnkom a súčasťou Vašej kuchyne alebo jedálne sa stane rozkladací jedálenský stôl VENOM 160/210. Milovníci industriálneho štýlu si prídu na svoje.... Celý popis
Popis
Dokonalým doplnkom a súčasťou Vašej kuchyne alebo jedálne sa stane rozkladací jedálenský stôl VENOM 160/210. Milovníci industriálneho štýlu si prídu na svoje. Jednoduchá a pritom neuveriteľne elegantná kombinácia laminovanej nábytkovej dosky s ABS hranou, ktorá je odolná voči poškodeniu a ocele…
Parametre
| HĹBKA | 90 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 74 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2605 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 53.4 kg |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 54.9 kg |
| ŠÍRKA 2 | 210 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Venom 160/210 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 210 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / práškovaná oceľ |