HALMAR Umberto rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
694.00 €
Do obchodu
Predstavujeme Vám rozkladací jedálenský stôl Umberto, ktorý je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z... Celý popis
Popis
Predstavujeme Vám rozkladací jedálenský stôl Umberto, ktorý je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne alebo jedálne. Tento stôl je vyrobený z aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, čo mu dodáva pevnosť a odolnosť. Jeho povrch je v prírodnej farbe duba, ktorú dopĺňa čierna farba na…
Parametre
| ŠÍRKA | 160 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 102 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5311 m3 |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 100.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Umberto |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |