HALMAR Tripolis jedálenský stôl dub zlatý / čierna
114.00 €
Do obchodu
Moderná kuchyňa alebo jedáleň potrebuje moderný, praktický a funkčný jedálenský stôl. Jedálenský stôl TRIPOLIS je dokonalým riešením práve vo Vašej... Celý popis
Popis
Moderná kuchyňa alebo jedáleň potrebuje moderný, praktický a funkčný jedálenský stôl. Jedálenský stôl TRIPOLIS je dokonalým riešením práve vo Vašej domácnosti. Kvalitné spracovanie stola pôsobí vzdušne a elegantne. Materiál použitý na jeho výrobu je kvalitná dyhovaná MDF, v prevedení dub zlatý,…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.4 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 16.4 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0631 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tripolis |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |