HALMAR Tiziano rozkladací jedálenský stôl sivá / tmavosivá
784.00 €
Do obchodu
Funkčným kúskom do Vašej kuchyne alebo jedálne bude rozkladací jedálenský stôl TIZIANO. Tento moderný stôl je skvelou voľbou do moderných interiérov. Vrchná... Celý popis
Popis
Funkčným kúskom do Vašej kuchyne alebo jedálne bude rozkladací jedálenský stôl TIZIANO. Tento moderný stôl je skvelou voľbou do moderných interiérov. Vrchná časť stola je vyrobená z lakovanej MDF a skla svetlosivej farby. Tmavosivá dizajnová podnož stola je vyrobená z práškovo lakovanej ocele…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5645 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 210 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 72 kg |
| KUSOV V BALENÍ INTERNÝ | 1 ks |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 71 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tiziano |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 210 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / tmavosivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / tmavosivá |
| MATERIÁL | sklo / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |