HALMAR Stanford rozkladací jedálenský stôl biely lesk
585.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl STANFORD má jednoduchý a čistý dizajn, ktorý oceníte v každej jedálni alebo kuchyni. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 130-210x80x76 cm.... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl STANFORD má jednoduchý a čistý dizajn, ktorý oceníte v každej jedálni alebo kuchyni. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 130-210x80x76 cm. Stôl možno jednoducho rozložiť na šírku 210 cm a zložiť na šírku 130 cm. Nohy sú vyrobené z ocele a doska stola z lakovanej MDF v neutrálnom…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 52.5 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.236 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ŠÍRKA 2 | 210 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Stanford |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 130 - 210 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / oceľ |