HALMAR Sorbus 100/200 okrúhly rozkladací jedálenský stôl dub medový
468.00 €
Do obchodu
S okrúhlym rozkladacím stolom SORBUS sa najete všetci pekne spolu dokonca aj s návštevou. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 100-200x100x77 cm. Na jeho výrobu bola... Celý popis
Popis
S okrúhlym rozkladacím stolom SORBUS sa najete všetci pekne spolu dokonca aj s návštevou. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 100-200x100x77 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná MDF (drevovláknitá doska) v kombinácii s prírodnou dubovou dyhou a masívnym bukovým drevom. Farebné prevedenie je v čistej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 48.5 kg |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.176 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sorbus 100/200 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 100 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub medový |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub medový |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |