HALMAR Smart rozkladací jedálenský stôl dub prírodný / čierna
1264.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Smart od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho prirodzenou farbou duba a čiernymi detailmi sa... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Smart od značky HALMAR je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho prirodzenou farbou duba a čiernymi detailmi sa hodí do rôznych interiérových štýlov. Stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF a dyhovanej DTD, ktoré sú…
Parametre
| HĹBKA | 76 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 64 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 63.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3024 m3 |
| VÝŠKA | 100 cm |
| ŠÍRKA 2 | 250 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Smart |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 170 - 250 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |