HALMAR Silvestro rozkladací jedálenský stôl tmavosivá / čierna
925.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Silvestro je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho interiéru... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Silvestro je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho interiéru štýlový a súčasný vzhľad. Stôl je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - MDF, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.<…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 87 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 86 kg |
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.7694 m3 |
| VÝŠKA | 75 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Silvestro |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 180 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | sklo / MDF |