HALMAR Seweryn rozkladací jedálenský stôl dub sonoma
383.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl SEWERYN vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-300x90x76 cm.... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl SEWERYN vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-300x90x76 cm. Ponúka množstvo priestoru na trávenie spoločných chvíľ pri káve, obede či večeri, s rodinou aj priateľmi. Stôl možno rozložiť na dĺžku až 3…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 62 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.153 m3 |
| HĹBKA | 90 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA 2 | 300 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Seweryn |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 300 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | viac ako 10 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná MDF |