HALMAR Sandor rozkladací jedálenský stôl dub sonoma
602.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl SANDOR vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Odvážna dizajnová základňa očarí každého hneď... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl SANDOR vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Odvážna dizajnová základňa očarí každého hneď na prvý pohľad. Doska a časť základne stola sú vyrobené z laminovanej MDF dosky vo farebnom prevedení dub sonoma. Podstavec a druhá časť…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.476 m3 |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 87.1 kg |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sandor |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / nerezová oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / nerezová oceľ |