HALMAR Sandor rozkladací jedálenský stôl biely lesk
653.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl SANDOR vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Odvážna dizajnová základňa očarí každého hneď... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl SANDOR vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Odvážna dizajnová základňa očarí každého hneď na prvý pohľad. Doska a časť základne stola sú vyrobené z bielej lakovanej MDF dosky, podstavec a druhá časť základne sú vyrobené…
Parametre
| VÝŠKA | 77 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA 2 | 220 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 87.1 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.476 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sandor |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 220 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / nerezová oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / nerezová oceľ |