HALMAR Salvador rozkladací jedálenský stôl tmavosivá
589.00 €
Do obchodu
Dominantným prvkom Vašej kuchyne či jedálne sa stane rozkladací jedálenský stôl SALVADOR. Jeho veľkolepé a jedinečné prevedenie očarí každého. Materiál... Celý popis
Popis
Dominantným prvkom Vašej kuchyne či jedálne sa stane rozkladací jedálenský stôl SALVADOR. Jeho veľkolepé a jedinečné prevedenie očarí každého. Materiál použitý na jeho výrobu je lakovaná MDF v kombinácii so sklom a podnož stola je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Farebné prevedenie stola je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 96 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 77 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4414 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 94.5 kg |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Salvador |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / lakovaná MDF / nerezová oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá |
| MATERIÁL | sklo / lakovaná MDF / nerezová oceľ |