HALMAR Ruben okrúhly rozkladací jedálenský stôl dub artisan / čierna
244.00 €
Do obchodu
Okrúhly rozkladací jedálenský stôl RUBEN je skvelým miestom pre malé rodinné stretnutia pri dobrom jedle. Okrúhla vrchná doska stola v prevedení dub artisan... Celý popis
Popis
Okrúhly rozkladací jedálenský stôl RUBEN je skvelým miestom pre malé rodinné stretnutia pri dobrom jedle. Okrúhla vrchná doska stola v prevedení dub artisan je dokonale doplnená štíhlymi nožičkami v prevedení čierna. Materiál použitý na jeho výrobu je dyhovaná MDF v kombinácii s masívnym bukovým…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0897 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 102 cm |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 73 cm |
| ŠÍRKA 2 | 142 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 21 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ruben |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 102 - 142 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne bukové drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 5 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub artisan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne bukové drevo |