HALMAR Rondo okrúhly sklenený jedálenský stôl priehľadná / zlatá
214.00 €
Do obchodu
Jednoduchým, no zato veľmi originálnym dizajnom si Vás získa okrúhly sklenený jedálenský stôl RONDO. Krásna okrúhla vrchná doska je vyrobená z priehľadného... Celý popis
Popis
Jednoduchým, no zato veľmi originálnym dizajnom si Vás získa okrúhly sklenený jedálenský stôl RONDO. Krásna okrúhla vrchná doska je vyrobená z priehľadného skla a jej zaujímavo spojené nohy sú vyrobené z pochrómovanej ocele zlatej farby. K stolu Rondo s priemerom 110 cm a výškou 74 cm je možné…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 33.7 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1068 m3 |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 110 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34.7 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rondo |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | zlatá |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / chrómovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná / zlatá |
| MATERIÁL | sklo / chrómovaná oceľ |