HALMAR Ronald 120 jedálenský stôl biely lesk
191.67 €
Do obchodu
Jedálenský stôl RONALD 120 je vyrobený z kvalitnej lakovanej MDF, ktorá mu zaručuje trvácnosť a kvalitu spracovania. Dodáva sa v neutrálnom bielom prevedení,... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl RONALD 120 je vyrobený z kvalitnej lakovanej MDF, ktorá mu zaručuje trvácnosť a kvalitu spracovania. Dodáva sa v neutrálnom bielom prevedení, ktoré sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 120x80x75 cm. Za stôl možno pohodlne usadiť 4 osoby. Ak vám nevyhovujú…
Parametre
| HĹBKA | 80 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22.8 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.144 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ronald 120 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | lakovaná MDF |