HALMAR Rois rozkladací jedálenský stôl dub medový
574.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl ROIS je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-250x90x78 cm. Stôl možno... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl ROIS je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160-250x90x78 cm. Stôl možno jednoducho rozložiť na šírku až 250 cm a zložiť na šírku 160 cm. K výrobe stolu boli použité kvalitné a odolné materiály. Nohy sú vyrobené…
Parametre
| ŠÍRKA | 160 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.179 m3 |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ŠÍRKA 2 | 250 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 63 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rois |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 250 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub medový |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / masívne bukové drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 10 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub medový |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / masívne bukové drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |