HALMAR Ringo okrúhly rozkladací jedálenský stôl biela
211.00 €
Do obchodu
Okrúhly rozkladací jedálenský stôl RINGO je skvelým miestom pre malé rodinné stretnutia pri dobrom jedle. Okrúhla vrchná doska stola v prevedení biela je... Celý popis
Popis
Okrúhly rozkladací jedálenský stôl RINGO je skvelým miestom pre malé rodinné stretnutia pri dobrom jedle. Okrúhla vrchná doska stola v prevedení biela je dokonale doplnená hranatými nožičkami rovnako v bielom prevedení. Materiál použitý na jeho výrobu je dyhovaná MDF v kombinácii s dyhovanou…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 28 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA 2 | 142 cm |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 102 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 29 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0651 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ringo |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 102 - 142 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 5 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD |