HALMAR Radus 120 M jedálenský stôl dub prírodný / čierna
539.00 €
Do obchodu
Klasický dizajn, kvalita a pevnosť je pýchou jedálenského stola RADUS 120 M. Jeho elegancia a vzdušnosť je podčiarknutá jeho pevnými nohami vyrobenými z ocele... Celý popis
Popis
Klasický dizajn, kvalita a pevnosť je pýchou jedálenského stola RADUS 120 M. Jeho elegancia a vzdušnosť je podčiarknutá jeho pevnými nohami vyrobenými z ocele s práškovým nástrekom čiernej farby a jeho krásnou vrchnou doskou, vyrobenou z masívneho dreva, v prevedení prírodný dub. Celkové rozmery…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 43 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 42 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1428 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Radus 120 M |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub prírodný / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne drevo / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub prírodný / čierna |
| MATERIÁL | masívne drevo / práškovaná oceľ |