HALMAR Patrizio rozkladací jedálenský stôl tmavosivá / čierna
1011.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl Patrizio je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho interiéru... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl Patrizio je moderným a praktickým doplnkom do každej jedálne. S jeho tmavosivou a čiernou farbou prinesie do vášho interiéru eleganciu a štýl. Stôl je vyrobený z aglomerovaného materiálu MDF, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Stôl má rozmer…
Parametre
| VÝŠKA | 77 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.7036 m3 |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 110 kg |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 109 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Patrizio |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / MDF / nerez |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | sklo / MDF / nerez |