HALMAR Pascal 160 jedálenský stôl biely lesk / čierna
411.00 €
Do obchodu
Jedálenský stôl PASCAL 160 vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Stôl je vhodné umiestniť do moderne zariadenej... Celý popis
Popis
Jedálenský stôl PASCAL 160 vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Stôl je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele čiernej farby a horná doska z bielej lakovanej MDF. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 160x90x76 cm…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34.7 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.215 m3 |
| HĹBKA | 90 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pascal 160 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 40 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk / čierna |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / práškovaná oceľ |