HALMAR Optico okrúhly sklenený jedálenský stôl priehľadná / čierna
455.00 €
Do obchodu
Ak sa neuspokojíte s čistými líniami a jednoduchými tvarmi, ale ste skôr za originálnosť a nepravidelné tvary, niečo, čo na prvý pohľad očarí a zaujme, tak... Celý popis
Popis
Ak sa neuspokojíte s čistými líniami a jednoduchými tvarmi, ale ste skôr za originálnosť a nepravidelné tvary, niečo, čo na prvý pohľad očarí a zaujme, tak okrúhly sklenený jedálenský stôl OPTICO je pre Vás ako stvorený. Jedinečná podnož stola je v tvare dvoch pretínajúcich sa kruhov, vyrobená…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 78 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 122 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 79.5 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2668 m3 |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Optico |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | číra |
| FARBA (SLOVNE) | priehľadná / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / práškovaná oceľ / dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | priehľadná / čierna |
| MATERIÁL | sklo / práškovaná oceľ / dyhovaná MDF |