HALMAR Nobel rozkladací jedálenský stôl biely lesk
662.00 €
Do obchodu
Rozkladací jedálenský stôl NOBEL vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Stôl je vhodné umiestniť do moderne zariadenej... Celý popis
Popis
Rozkladací jedálenský stôl NOBEL vám pomôže dotvoriť kompletný vzhľad jedálne či kuchyne podľa vašich predstáv. Stôl je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Horná doska a základňa sú vyrobené z lakovanej MDF v bielom prevedení. Podstavec je vyrobený z nerezovej ocele. Rozmery stola sú…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 79 kg |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.569 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nobel |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 60 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / nerezová oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / nerezová oceľ |