HALMAR Mozambik okrúhly jedálenský stôl dub zlatý / čierna
291.00 €
Do obchodu
Industriálny štýl okrúhleho jedálenského stola MOZAMBIK skvele zapadne do štýlu klasickej aj modernej jedálne či kuchyne. Stôl vyniká vďaka svojej originálne... Celý popis
Popis
Industriálny štýl okrúhleho jedálenského stola MOZAMBIK skvele zapadne do štýlu klasickej aj modernej jedálne či kuchyne. Stôl vyniká vďaka svojej originálne riešenej podnoži, ktorá je vyrobená z práškovo lakovanej ocele čiernej farby. Vrchná doska stola je z dyhovanej MDF v krásnom prevedení dub…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 35.8 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2765 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 36.8 kg |
| HĹBKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mozambik |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |