HALMAR Morgan okrúhly jedálenský stôl dub zlatý / čierna
218.00 €
Do obchodu
Spoločné chvíle s rodinou môžete tráviť za okrúhlym stolom MORGAN. Vďaka tomu, že je okrúhly všetci na seba pekne uvidíte a navyše nastolí príjemnú rodinnú... Celý popis
Popis
Spoločné chvíle s rodinou môžete tráviť za okrúhlym stolom MORGAN. Vďaka tomu, že je okrúhly všetci na seba pekne uvidíte a navyše nastolí príjemnú rodinnú atmosféru. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x120x76 cm. Na jeho výrobu bola použitá laminovaná MDF (drevovláknitá doska). Nohy stola sú…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.22 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 28.2 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Morgan |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / práškovaná oceľ |