HALMAR Moretti okrúhly rozkladací jedálenský stôl dub zlatý / antracit
439.00 €
Do obchodu
Okrúhly rozkladací stôl MORETTI spojí pri obede či večery celú rodinu a nastolí rodinnú atmosféru. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 118-148x118x76 cm. Na jeho... Celý popis
Popis
Okrúhly rozkladací stôl MORETTI spojí pri obede či večery celú rodinu a nastolí rodinnú atmosféru. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 118-148x118x76 cm. Na jeho výrobu bola použitá laminovaná MDF (drevovláknitá doska) v kombinácii s lakovanou MDF. Nohy stola sú z práškovanej ocele vo farbe antracitu.…
Parametre
| ŠÍRKA 2 | 148 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 47.3 kg |
| VÝŠKA | 76 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.336 m3 |
| HĹBKA | 118 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Moretti |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 118 - 148 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / antracit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / antracit |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / lakovaná MDF / práškovaná oceľ |