HALMAR Modex 90 jedálenský stôl biela / chróm
130.00 €
Do obchodu
V jednoduchosti je krása. Jednoduchý a zároveň elegantný jedálenský stôl MODEX 90 je vhodné umiestniť do každej modernej či klasickej domácnosti. Materiál... Celý popis
Popis
V jednoduchosti je krása. Jednoduchý a zároveň elegantný jedálenský stôl MODEX 90 je vhodné umiestniť do každej modernej či klasickej domácnosti. Materiál použitý na jeho výrobu je dyhovaná nábytková doska s hrúbkou 32 mm a stabilitu zabezpečujú pevné nohy z chrómovej ocele. Farebné prevedenie…
Parametre
| VÝŠKA | 75 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0229 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 16 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Modex 90 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / chrómovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / chróm |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / chrómovaná oceľ |